Thomson Reuters przejmuje dział przygotowania do testów Bisk Education CPE i CPA.

Bisk Education, jeden z największych dostawców edukacji online w Ameryce i Ameryce Łacińskiej, sprzedał swoje usługi w zakresie ustawicznego kształcenia zawodowego (Continuing Professional Education – CPE) i przygotowywania testów do egzaminu na biegłego rewidenta (Uniform Certified Public Accountant Examination – CPA Exam) Thomson Reuters Tax & Accounting Business.

Sprzedaż obejmuje Bisk CPEasy, America's najlepiej sprzedające się programy CPE dla sektora publicznego i przemysłowego CPA od 1971 roku. Oferując ponad 300 programów do ustawicznego kształcenia zawodowego w różnych formatach multimedialnych, w tym online, wideo i webcasty na żywo, CPEasy stanowi uzupełnienie istniejącej linii biznesowej Thomson Reuters CPE. W sprzedaży znajduje się również Bisk's CPA Review, z jego niezwykłym rekordem pomocy ponad 150.000 kandydatów CPA zdać egzamin CPA.

"Wierzymy, że ta transakcja jest wygraną zarówno dla organizacji, jak i dla naszych klientów z branży księgowej i podatkowej", powiedział Nathan Bisk, założyciel, prezes i dyrektor generalny Bisk Education. "Czterdzieści dwa lata temu, Bisk CPA Review i CPEasy zapewniły bazę, z której rozwinęliśmy firmę. Dzięki tej sprzedaży skupiamy się teraz w jednym miejscu na naszej działalności w zakresie szkolnictwa wyższego online. Thomson Reuters i nasi klienci odniosą korzyści, ponieważ linie produktów CPEasy i CPA Review będą wspierane przez World's wiodące źródło inteligentnych informacji na rynku podatkowym i księgowym."

.

Bisk dodał, że",Jesteśmy teraz całkowicie skoncentrowani na rynku szkolnictwa wyższego online. Naszym głównym celem nadal jest rozwój naszego University Alliance i US News University Directory. Czekamy z niecierpliwością na dodanie nowych uniwersytetów i zwiększenie liczby ofert studiów online i profesjonalnych certyfikatów od naszych obecnych partnerów uniwersyteckich."

Źródło: 10 września 2013 r., Komunikat prasowy Bisk Education