Tim Shelley i Glenn Aldridge dołączyli do sił zbrojnych

Tim Shelley i Glenn Aldridge łączą siły w celu rozszerzenia praktyki CPA Aldridge’a Shelley’a, PC, działającego wcześniej jako K. Glenn Aldridge, PC. Glenn Aldridge założył pierwotną firmę w 2009 roku, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie obsługę małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji non-profit. Nowa firma poszerza swoje możliwości i opiera się na trzech dekadach doświadczenia w obsłudze najbardziej szanowanych organizacji w południowo-wschodniej części świata.

Przed utworzeniem Aldridge Shelley, Aldridge pracował jako partner audytu i dyrektor ds. usług nienastawionych na zysk w dwóch dwudziestu pięciu największych firmach CPA w Atlancie. Jest aktywnym instruktorem audytu dla 100 najlepszych firm CPA w kraju, państwowych towarzystw księgowych i AICPA. Aldridge jest zadowolony z posiadania Shelley’a jako partnera. “Jesteśmy podekscytowani, że możemy budować na oryginalnej wizji firmy, aby wywierać pozytywny wpływ na naszą społeczność, służąc codziennie naszym specjalistom i klientom”, mówi Aldridge. “Tim będzie ogromnym atutem firmy, pozwalającym nam na poszerzenie oferty usług i zapewnienie naszym klientom dodatkowego zakresu usług”.

Shelley jest założycielem The Argon Advisors, firmy doradczej świadczącej usługi z zakresu sprawozdawczości finansowej i doradztwa na rzecz podmiotów rejestrujących w SEC i innych firm średniej wielkości. Będzie świadczyć usługi z zakresu rachunkowości finansowej i sprawozdawczości finansowej, jak również usługi audytorskie i asekuracyjne oraz związane z nimi usługi doradcze na rzecz organizacji, począwszy od firm na etapie rozwoju, a skończywszy na tych z listy Fortune 1000. Wcześniej Shelley pracował przez dziesięć lat w praktykach private equity i audytu w KPMG i Arthur Andersen, gdzie obsługiwał jedne z najszybciej rozwijających się i największych firm świadczących usługi w zakresie oprogramowania i technologii w Atlancie. Prowadził również praktykę technologiczną i z zakresu nauk przyrodniczych w dużej regionalnej firmie księgowej i doradczej, w której przez kilka lat był partnerem.

“Łącząc nasze atuty zawodowe, stworzyliśmy firmę, która może zaoferować klientom o wiele więcej pod jednym parasolem”, mówi Shelley. “Powołanie Aldridge’a Shelley’a rozszerza istniejące usługi audytorskie i atestacyjne firmy, jak również poszerza naszą branżę”.

Źródło: 3 sierpnia 2012, Aldridge Shelley, PC News Release