Tinari Economics Group i Sobel & Co. Team Up

Sobel & Co., regionalna certyfikowana firma księgowa na rynku New Jersey/New York, oraz Tinari Economics Group (TEG), z biurami w New Jersey i Nowym Jorku, mają przyjemność poinformować, że z dniem 31 grudnia 2012 r. TEG dołączyła do Sobel & Co. jako spółka w pełni zależna.

TEG, ostatnio nagrodzona tytułem Best of 2012 Best Expert Witness (Economic), jest firmą składającą się z doktorów ekonomii i analityków, którzy świadczą usługi doradztwa ekonomicznego i kryminalistyki ekonomicznej w sprawach spornych, koncentrując się na obrażeniach ciała i bezprawnej śmierci, procesach sądowych dotyczących zatrudnienia, utraconych zyskach/szkodzie w działalności gospodarczej oraz własności intelektualnej. Ponadto TEG prowadzi różne badania branżowe i inne projekty badań ekonomicznych w takich obszarach jak polityka publiczna i analiza biznesowa.

Podobnie jak Sobel & Co., TEG zyskała silną reputację jako efektywna kosztowo i wyjątkowo elastyczna alternatywa dla większych firm konsultingowych. Grupa dzieli również z Sobel & Co. wiarę w podstawowe wartości i najwyższe standardy etyczne, wierząc w postęp wiedzy, zapewniając profesjonalizm w swojej pracy i świadcząc najwyższej jakości usługi dla klientów. TEG powstała w oparciu o zobowiązanie do zaspokajania potrzeb firm prawniczych, dużych i małych, poprzez świadczenie specjalistycznych usług doradztwa gospodarczego i analiz ekonomicznych po rozsądnych stawkach, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej znajomości wielu kwestii merytorycznych, które pojawiają się w trakcie zaangażowania – i to nigdy się nie zmieniło.

«Istnieje wiele możliwości, które wynikną z tej fuzji, ponieważ nasze połączone organizacje oferują szeroki wachlarz komplementarnych usług dla społeczności prawniczej w obszarze trójstyku», skomentował Alan D. Sobel, członek zarządzający Sobel & Co. «Dr Tinari zbudował wysoko cenioną, profesjonalną firmę usługową i cieszymy się, że on i jego zespół dołączył do naszej organizacji».

Jak zgodził się Frank TInari», obie firmy mają tak wiele wspólnego. Obie zbudowały nasze praktyki w oparciu o zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby i okoliczności klientów z najwyższą biegłością».

Do Sobel & Co. z TEG dołączy czternastu pracowników, w tym dr Frank Tinari, z których wszyscy mają biura w Sobel & Co. Livingston w New Jersey, przy jednoczesnym utrzymaniu obecności w Nowym Jorku.