To, czego nauczyłem się od 20 lat jako księgowy

Jestem w praktyce od 1993 roku. Oto kilka rzeczy, których się nauczyłem. Po pierwsze, nie rób z pieniędzy cyklicznych. Świadczyć inne usługi, takie jak księgowość, planowanie podatkowe, planowanie nieruchomości, rozwiązywanie problemów podatkowych i inne. Jeśli nie jesteś licencjonowany, napraw to. Dzisiaj, egzamin EA jest dość prosty. Oto kilka innych rad:

Marketing jest konieczny: Jeśli jesteś w mediach społecznościowych, jesteś zalany reklamami, które mówią ci, jak sprawić, aby twoja praktyka była praktyką siedmiocyfrową. To jest przekręt. Sprzedajesz za pomocą mediów treściowych, blogów, mówienia, itp. Nie płać żartownisiu 5000 dolarów, żeby ci to powiedzieć.

Marketing odbywa się przez cały rok, nie tylko w okresie podatkowym. Wracając do mojego punktu widzenia, nie rób z pieniędzy cyklicznych. Jeśli nie wiesz jak planować podatki, to sprowadza się to do włożenia do kieszeni klienta jak największej ilości pieniędzy wolnych od podatku.

IT ISN mówi im, aby kupowali sprzęt, który może być im potrzebny lub nie. Jesteś zaufanym doradcą. W rzeczywistości jesteś zazwyczaj jedynym profesjonalistą, z którym klient ma do czynienia i o którym wie. Zbuduj sieć doradców finansowych i prawników,

Nie negocjuj opłat: Różne stowarzyszenia publikują, jaka jest średnia opłata za złożenie zeznania podatkowego. Ignorujcie je! Byłem wspólnikiem w spółce, która nie pobierała prawie żadnych opłat za usługi. Prowadziło to do tony pracy za niewielką lub żadną opłatą.

Kiedy odszedłem ze spółki, miałem objawienie. Byłem zmęczony tym, że klienci nie doceniają moich usług, więc postanowiłem potroić swoje honoraria. To było straszne, bo straciłem 30 procent bazy klientów, ale szybko zdałem sobie sprawę, że zarobiłem więcej pieniędzy i mniej «problematycznych» klientów.

Nie negocjuję opłat. Oni są tym, czym są. Odkąd podniosłem swoje ceny, rzadko dostaję odsunięcie. Pobieram opłatę za faktyczny zwrot i jedną za każdy dodatkowy harmonogram. Nie bój się podnosić opłat i nie zabierać każdego klienta, który przejdzie przez drzwi. Nie negocjujcie cen, i podajcie je w umowie zaręczynowej. Ponadto, nie składaj zwrotu, dopóki nie zostaniesz w pełni opłacony.

Learn New Things: Musisz rozszerzyć swoją ofertę. Naucz się planowania podatkowego, strukturyzowania podmiotów, planowania nieruchomości i innych prac pomocniczych, które uzupełniają Twoją działalność. Naładuj zaliczkę i uzupełnij ją, gdy skończy się jej wysokość. Wszystko to zawarłeś w liście motywacyjnym. Praca księgowa jest prosta.Naładuj miesięczną opłatę i wpłać ją z góry.

Charge for Everything You Do: Potrzebujesz jasnej umowy zlecenia, stwierdzającej, że przygotowanie podatkowe nie obejmuje odpowiedzi na zawiadomienia IRS, audytów, ani niczego innego. Powiedz, co będziesz robił i co będzie kosztowało dodatkowo. Jeśli klient otrzyma od IRS list, który nie jest z Twojej winy, pobierz opłatę za udzielenie odpowiedzi.

Jeśli chodzi o reprezentację, kiedy Twój klient podpisuje POA, Twój list polecający musi stwierdzać, że jeśli klient otrzyma komunikat od władz podatkowych i nie skieruje go do Ciebie, Ty wycofujesz się ze sprawy, a klient traci wszelkie wypłacone pieniądze.

Pobieraj bezzwrotną opłatę za prowadzenie badań również w celach reprezentacyjnych. Następnie zdecyduj o sposobie działania. Jeśli jest to audyt, należy pobrać połowę zaliczki z góry, a resztę przed audytem. Jeśli klient chce się odwołać, otrzymuje połowę zaliczki z góry, a resztę przed odwołaniem. Dostajesz wypłatę przed wykonaniem pracy.

Dzięki kolekcjom, które chcę na tobie zaimponować, klient nie zapłacił najbardziej znanej agencji kolekcjonerskiej na świecie poza mafią. Weź wszystkie swoje pieniądze z góry. Uchwała podatkowa to bardzo paskudny interes, tylko upewnij się, że dostaniesz zapłatę z góry.

To są klucze do bycia księgowym podatkowym.