To jest na poważnie: Microsoft oferuje oprogramowanie z 91 procentowym rabatem

Słuchajcie studenci! Albo rodziców studentów! Albo każdego, kto zna studenta!

Promocja firmy Microsoft The Ultimate Steal, którą AccountingWEB zgłosił w zeszłym miesiącu , została przedłużona do 16 maja, dając uprawnionym studentom jeszcze kilka dni na zrobienie zdjęcia do oprogramowania Office Ultimate 2007 z niewiarygodną 91-procentową zniżką â tylko 59,95 USD zamiast pełnego kosztu detalicznego w wysokości 679 USD. Ale ta oferta jest prawdziwa.

«Microsoft składa studentom ofertę, której nie mogą odrzucić», napisała Gina Hughes: The Techie Diva na swoim blogu na Yahoo! Tech. Hughes powiedziała, że oferta ma na celu zapobieganie piractwu komputerowemu, a ludzie, którzy komentowali jej blog, zgodzili się z tym sentymentem.

«Na początku semestru kupiłem w mojej szkole wersję w cenie studenckiej i zapłaciłem 4x tą cenę. W tym czasie był to jeszcze dobry interes, bo normalny apartament to 700 dolarów. Autor tego bloga ma rację, jeśli inne firmy dostarczałyby studentom oprogramowanie po tej obniżonej cenie, to ograniczyłoby to piractwo całkiem sporo. Czy nie jest prawdą, że jakiś zysk jest lepszy niż brak zysku w ogóle?» napisał jeden z czytelników.

Nawet J.D. Biersdorfer, który doradza czytnikom New York Timesa we wszystkich sprawach elektronicznych, przekazał rozszerzoną zniżkę do sekcji Times Bits, która podała: «Semestr może się skończyć, ale to nie znaczy, że zniżki edukacyjne wyschły jeszcze na lato â».

Oferta jest przeznaczona dla studentów, którzy posiadają ważny adres e-mail w instytucji edukacyjnej zlokalizowanej w Stanach Zjednoczonych i posiadają co najmniej .5 punktów zaliczeniowych kursu. Studentom oferuje się bezpłatny dostęp do oprogramowania za 25 startów przed zakupem.

Aplikacje w Office Ultimate 2007 obejmują: Word 2007, Excel 2007, Groove 2007, InfoPath 2007, PowerPoint 2007, Outlook 2007 z Business Contact Manager, Access 2007, Publisher 2007, OneNote 2007, oraz Accounting Express 2007.

Oferta kończy się 16 maja o 23:59. Możesz odczytać wszystkie szczegóły .