To Krajowy Tydzień Rekrutacji Doradców Podatkowych w Jackson Hewitt.

przez Deanna C. White

Jackson Hewitt Tax Service Inc., druga co do wielkości w kraju firma zajmująca się przygotowaniem podatkowym, oferuje w tym tygodniu bardzo potrzebny impuls ekonomiczny dla osób poszukujących pracy w całym kraju, ponieważ jest gospodarzem inauguracyjnego Krajowego Tygodnia Rekrutacji Przygotowujących do Podatków.

Tygodniowa impreza, trwająca od 12 do 17 września, ma na celu przyciągnięcie osób, które są zainteresowane poszukiwaniem potencjalnego sezonowego lub pełnoetatowego zatrudnienia w ogólnokrajowym systemie urzędów przygotowania podatkowego Jackson Hewitt.

Na nadchodzący sezon podatkowy 2012 r. firma Jackson Hewitt przewiduje zatrudnienie ponad 25.000 osób zajmujących się sezonowymi podatkami w całym systemie, aby sprostać wymaganiom klientów.

«W Jackson Hewitt, podstawą naszej działalności są nasi doradcy podatkowi i ich związek ze społecznościami, którym służymy», powiedział Phillip H. Sanford, prezes i dyrektor generalny Jackson Hewitt. «Podczas naszego tygodnia rekrutacyjnego będziemy udzielać informacji na temat możliwości zatrudnienia osobom poszukującym pracy w całym kraju oraz wykonywać naszą pracę na rzecz wspierania lokalnej gospodarki, w której działamy».

Zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych, wysokiej jakości doradców podatkowych jest nadal wysokie, ponieważ około 68 milionów podatników zwraca się do płatnego doradcy podatkowego o pomoc w złożeniu rocznego zeznania podatkowego każdego roku. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, firma Jackson Hewitt zatrudnia, szkoli i zatrudnia pracowników przygotowujących rozliczenia podatkowe, w skład których wchodzą zarówno pracownicy całoroczni, jak i sezonowi.

«Nasza inicjatywa «National Tax Preparer Recruiting Week» pomoże nam w przyciągnięciu osób przygotowujących się do pracy w systemie podatkowym, aby w pełni zaspokoić nasze potrzeby na nadchodzący sezon podatkowy 2012 i kolejne lata. Ponadto, nasza inicjatywa daje zainteresowanym osobom poszukującym pracy możliwość zbadania i poznania dziedziny przygotowania podatkowego oraz potencjalne możliwości dołączenia do zespołu Jackson Hewitt», powiedział David Weselcouch, wiceprezes ds. komunikacji korporacyjnej. «Osoby zajmujące się przygotowaniem podatkowym, które co roku zatrudniamy w naszym ogólnokrajowym systemie, mają kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego sukcesu».

Podczas Narodowego Tygodnia Rekrutacji Jackson Hewitt urzędnicy Jackson Hewitt twierdzą, że osoby poszukujące pracy dowiedzą się o korzyściach płynących z zatrudnienia jako doradca podatkowy Jackson Hewitt:

  • Możliwości budowania kariery zawodowej . Urzędnicy Jacksona Hewitta mówią o ofertach zawodu doradcy podatkowego i możliwościach zatrudnienia w branży, na którą zawsze jest zapotrzebowanie;
  • Elastyczne godziny . Większość pracowników Jackson Hewitt to pracownicy sezonowi, którzy cieszą się elastycznością pracy przez część roku i mogą angażować się w projekty rodzinne lub inne w ciągu pozostałych miesięcy;
  • .

  • Wygodny, praktyczny trening . Każdy potencjalny doradca podatkowy jest zobowiązany do ukończenia kursów oferowanych przez Jackson Hewitt Tax School, które stanowią dokładne wprowadzenie do przygotowania podatkowego; oraz,
  • Zrozumienie wymogów federalnych . Jackson Hewitt pracuje nad tym, aby jego doradcy podatkowi byli na bieżąco ze wszystkimi wymogami wewnętrznych służb podatkowych, takimi jak uzyskanie numeru identyfikacji podatkowej (PTIN). PTIN jest obecnie niezbędny w celu prawnego przygotowania federalnych zeznań podatkowych za opłatą w Stanach Zjednoczonych.

Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy jako doradca podatkowy, Jackson Hewitt oferuje kandydatom możliwość zapisania się do Jackson Hewitt’s Tax School. Kandydaci mogą wziąć udział w podstawowym kursie podatkowym, progresywnym programie edukacji podatkowej dla początkujących, bez wcześniejszego doświadczenia w przygotowaniu podatkowym. Kursy oferowane są w trzech różnych formatach: tradycyjny, komputerowy i online.

Zapisanie się na kurs lub jego ukończenie nie jest ani ofertą, ani gwarancją zatrudnienia. Może być wymagane dodatkowe szkolenie, doświadczenie lub umiejętności. Większość biur jest niezależną własnością i jest eksploatowana.

Aby znaleźć lokalne biuro Jackson Hewitt uczestniczące w programie, potencjalni doradcy podatkowi mogą odwiedzić www.jacksonhewitt.com , wpisać swój kod pocztowy i wyszukać lokalizacje oznaczone bannerem «Jackson Hewitt’s National Tax Preparer Recruiting Week».

Dodatkowe informacje na temat Jackson Hewitt’s Recruiting Week lub Tax School można również uzyskać dzwoniąc pod numer 1-800-234-1040.