Top Accounting App Execs Chime in on Profession (Pt. 1)

Zmiana jest wszędzie w księgowości i AccountingWEB usiadł na czacie wideo z kadrą kierowniczą z różnych firm aplikacji księgowych, tutaj, na konferencji Scaling New Heights, aby porozmawiać o swoich poglądach na temat zawodu i zmian wpływających na praktyków.

W części pierwszej tej serii wideo, rozmawialiśmy z CEO Office Tools Mike Giardina; Metoda Założyciel Paul Jackson; i Expensify Założyciel i CEO David Barrett na ProAdvisor-centric Scaling New Heights wydarzenie odbywające się w tym tygodniu w Nowym Orleanie. Podczas naszych sesji plenarnych członkowie zarządu krótko omówili swoje poglądy na temat księgowych, co najbardziej się zmieniło i zaoferowali kilka rad na temat tego, co mogą robić.

Narzędzia Office Tools zapewniają profesjonalistom w dziedzinie księgowości zarządzanie czasem i rozliczeniami oraz ogólne zarządzanie praktyką. Oto, co Giardina miała do powiedzenia:

Wideo o skalowaniu_nowej_wysokości_2015_-_office_tools_interview

Metoda to narzędzie do zarządzania relacjami z klientami, które synchronizuje dane QuickBooks z przepływami roboczymi firmy. To są niektóre z rzeczy, które powiedział Jackson:

Wideo o skalowaniu_nowej_wysokości_2015_-_metodzie_przeglądania_

Głównym zadaniem Expensify jest zarządzanie wydatkami i raportowanie. Barrett zaoferował te poglądy na temat zawodu:

Wideo o skalowaniu_nowej_wysokości_2015_-_ekspensify_podglądu_

Powiązany artykuł:

Top Accounting App Execs Chime in on Profession (Part 2)
.
Top Accounting App realizuje Dzwonek w ramach wykonywania zawodu (część 3)