Top Accounting App Execs Chime in on Profession (Pt. 2)

Zmiana jest wokół zawodu i księgowyWEB usiadł na czacie wideo z czołowych menedżerów z różnych firm aplikacji księgowych, tutaj, na konferencji Scaling New Heights, aby porozmawiać o swoich poglądach na księgowych i zmiany wpływające na ich codzienne życie.

W części drugiej tej serii wideo, rozmawialiśmy z założycielem i CEO Bill.com Rene Lacerte; Jimem McGinnisem, wiceprezesem Intuit’s Accountant & Advisor Group; oraz CEO SmartVault Ericem Pulaskim podczas imprezy ProAdvisor-centric Scaling New Heights odbywającej się w tym tygodniu w Nowym Orleanie.

Na naszych sesjach plenarnych kierownicy ci krótko omówili swoje poglądy na temat księgowych, co najbardziej się zmieniło, i zaproponowali kilka rad dotyczących tego, co mogą robić praktycy.

Bill.com oferuje zautomatyzowane, oparte na chmurze, funkcje dotyczące zobowiązań i należności, które integrują się z wieloma systemami księgowymi. Lacerte miała to do powiedzenia:

Wideo o skalowaniu_nowej_wysokości_2015_-_bill.com_interview

Intuit’s Accountant & Advisor Group współpracuje z firmami księgowymi, aby pomóc im w procesie przenoszenia klientów z komputerów stacjonarnych do systemów księgowych w chmurze, w szczególności QuickBooks Online. Oto poglądy McGinnis’a:

Wideo o skalowaniu_new_heights_-_intuit_interview

SmartVault oferuje bezpieczne, oparte na chmurze, zintegrowane z systemem księgowym udostępnianie i przechowywanie plików. Pulaski powiedział następujące słowa o tym zawodzie:

Wideo o skalowaniu_nowej_wysokości_2015_-_smartvault_interview_

Artykuły pokrewne:

Top Accounting App Execs Chime in on Profession (Part 1)
.
Top Accounting App realizuje Dzwonek w ramach wykonywania zawodu (część 3)