Tworzenie i drukowanie etykiet przy użyciu QuickBooks Data

Mając prawie 25 lat doświadczenia w branży poligraficznej Label zdecydowałam się podzielić pomocnym stanowiskiem na temat 3 metod drukowania złożonych etykiet przy użyciu QuickBooks:

Metoda pierwsza (złożona) : Użyj sterownika QODBC z pakietem oprogramowania Labeling.

(http://qodbc.com/)

Jeśli znasz sposób korzystania z ODBC, możesz użyć sterownika QODBC dla QuickBooks, aby móc zintegrować pakiet etykiet z kodem kreskowym ( np. “Barman” www.seagullscientific.com) z QuickBooks.

Zalety: Jeśli jesteś techniczny i potrafisz tworzyć połączenia w tabelach bazodanowych, zapytaniach SQL i połączeniach ODBC, możesz mieć dostęp do ogromnej ilości danych z QuickBooks, aby wciągnąć do swoich projektów etykiet. Barman jest doskonałym produktem i ma bardzo dobre wsparcie w stanach.

Wady: jak wspomniano. Musisz być techniczny. Ta metoda zakłada zaawansowaną zdolność do badania i rozumienia struktury danych QuickBooks. Jeśli dane, których potrzebujesz na etykiecie, znajdują się w 2 różnych tabelach wewnątrz schematu danych QuickBooks, będziesz musiał wykonać skomplikowane połączenie. Wymagana jest instalacja QODBC , oraz barmana.Zrozumienie sposobu użycia programu Bartender z zewnętrznymi połączeniami danych z ODBC będzie wymagane.

Metoda 2: ( mniej złożona) http://www.waspbarcode.com/barcode-software/wasplabeler-2d

Wasp Labeler umożliwia projektowanie i drukowanie etykiet oraz posiada zintegrowaną obsługę stołów QuickBooks. Tabele te są prezentowane w postaci listy, a użytkownik musi “połączyć” te tabele i pola w nich zawarte z etykietą, wskazując, które pola z nich są potrzebne.

Zalety:

Wasp Labeler to projekt etykiety i pakietu printng, który eliminuje potrzebę zakupu sterownika QODBC i ma wbudowane “połączenie” z QuickBooks. Etykiety mogą być drukowane i projektowane z poziomu interfejsu Wasp Labeler. Cena jest przystępna w cenie 149,00 dolarów. Próba jest zalecana przed zakupem w przypadku, gdy staje się zbyt skomplikowane do pracy z.

Wady:

Osa Etykieta nadal pozostawia użytkownikowi zadanie zrozumienia, które tabele z QuickBooków mają być używane i jeśli Etykieta wymaga danych zarówno z nagłówka jak i pozycji wiersza (np. z faktury), wówczas użytkownik musi stworzyć relację między 2 tabelami, która może się skomplikować.( wiele razy etykieta może potrzebować danych z kilku tabel) Może być również trudno wydrukować etykiety dla całej faktury QuickBooks , lub zamówienia sprzedaży. Instalacja nie jest dostarczana przez firmę Wasp. Żadna szczególna logika biznesowa nie może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Przejście od otwarcia etykiety do jej rzeczywistego wydruku wymaga wykonania kilku kroków za każdym razem.

Sposób 3: ( najmniej skomplikowany, droższy) Złącze do etykietowania QuickBooks z Accuware

QuickBooks Barcode

W odróżnieniu od innych powyższych produktów (metody 1 i 2 powyżej), złącze Label jest droższe, ale zapewnia użytkownikowi bardzo prosty w obsłudze interfejs. Bardzo niewiele kroków jest wymaganych przez użytkownika, który będzie generował etykiety. Cena detaliczna wynosi 500,00 USD, ale obejmuje to instalację oprogramowania przez personel Accuware bez dodatkowych kosztów. Satysfakcja z oprogramowania jest gwarantowana lub właściciel otrzymuje zwrot pieniędzy. Klientem docelowym może być większa liczba użytkowników w bazie użytkowników QuickBooks Enterprise, ale aplikacja działa ze wszystkimi wersjami QuickBooków dla komputerów stacjonarnych. Współpracuje z QuickBookami 2016 (w momencie publikacji) oraz Windows 10. Wstępny film wideo można znaleźć tutaj: https://youtu.be/EZSdcVy7FVM

Uwaga: Label Connector wymaga również od użytkownika posiadania oprogramowania Bartender, ale “Label Connector” zapewnia preformatowane próbki do użycia z Bartender i instalacja Bartender jest również dołączona. Strona internetowa programu Bartender: http://www.seagullscientific.com/

Zalety: Łatwy w użyciu. Bardzo mało kliknięć wymaganych przez użytkowników do wygenerowania etykiet. Wykorzystanie Bartendera jako aplikacji w tle, aby umożliwić dużą elastyczność przy projektowaniu etykiet.

Wady: droższe za 500,00 dolarów w sprzedaży detalicznej. Może być skomplikowane do skonfigurowania, ale jest to wliczone w cenę. Instalacja i konfiguracja wliczone w cenę.