Vertex SMB dołącza do CPA.com Partner AllianceVertex SMB dołącza do CPA.com Partner Alliance

Vertex SMB, który oferuje sprzedaż w chmurze i wykorzystanie zgodności z przepisami podatkowymi dla małych i średnich przedsiębiorstw, ma stać się częścią rozwiązania partnerskiego CPA.com i pozwolić organizacji na uruchomienie platformy zgodności podatkowej opartej na chmurze.

CPA.com jest biznesową spółką zależną American Institute of CPAs. They have similar strategic alliances with other service providers to accounting profession and SMB market, including Biz2Credit(the most recent partnership); Paychex; Confirmation.com; XCM; Intacct; and Bill.com.

Platforma obliczeń podatkowych i deklaracji podatkowych Vertex SMB została zaprojektowana, aby pomóc firmom CPA i ich klientom w zarządzaniu ich zobowiązaniami podatkowymi. Firma twierdzi, że Vertex SMB działa na tej samej platformie oprogramowania, z której korzystają większe przedsiębiorstwa, mimo że została zaprojektowana do użytku przez mniejsze firmy. Ich model cenowy jest płatny na zasadzie «pay-as-you-go» bez kontraktów długoterminowych, więc firmy płacą tylko za to, z czego faktycznie korzystają każdego miesiąca.

âWe know CPAs and their clients are faced increasing complexity related to calculating and remitting state sales taxes,â» said Erik Asgeirsson, president and CEO of CPA.com. âAby pomóc firmom skutecznie zarządzać tą złożonością dla swoich klientów, uruchamiamy platformę zgodności podatkowej w chmurze z Vertex SMB.â»

Vertex SMB jest oddziałem biznesowym firmy Vertex Inc., która twierdzi, że dostarcza rozwiązania z zakresu technologii podatkowych dla prawie połowy Fortune 1000.

Co sądzisz o tym nowym sojuszu, jak również o tym, co jest obecnie dostępne na rynku w zakresie sprzedaży i automatyzacji przestrzegania przepisów podatkowych?