Weaver Merges with John R. Hannah & Co., LLP

6 stycznia Weaver , największa niezależna firma księgowa na południowym zachodzie, ogłosiła swoje połączenie z John R. Hannah & Co., LLP , które weszło w życie 1 stycznia 2012 roku. Dzięki fuzji Weaver będzie mógł rozszerzyć swoje usługi na klientów z San Antonio.

Założona w 1977 roku firma John R. Hannah & Co. jest firmą księgową, która zajmuje się audytami, przeglądami i zestawieniami sprawozdań finansowych, a także usługami podatkowymi dla firm prywatnych. Firma oferuje również usługi w zakresie planowania podatkowego i nieruchomości oraz planowania finansowego dla osób fizycznych.

«Cieszymy się, że pracownicy John R. Hannah & Co. dołączyli do naszego zespołu. Wnoszą oni do naszej firmy wieloletnią wiedzę i bogate doświadczenie w świadczeniu usług podatkowych i asekuracyjnych dla klientów», powiedział Edward M. Polansky, CPA, PFS i San Antonio, partner wykonawczy Weaver.

Polansky dodał», Ta fuzja wzmacnia usługi, które nasza firma może zaoferować zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w rejonie San Antonio. Ponadto, jest to idealne rozwiązanie dla obu firm, ponieważ nasze filozofie obsługi klienta są tak podobne, z naciskiem na uczciwość, jakość usług z osobistą uwagą i ciągły rozwój relacji».

Hannah dołączyła do Weavera jako starszy dyrektor zarządzający. Obecnie pracownicy John R. Hannah & Co., LLP pozostaną w swojej obecnej siedzibie.

«Nasi klienci bardzo skorzystają na dodatkowych zasobach i doświadczeniu, jakie zapewnia Weaver», powiedziała Hannah. «Jesteśmy lepiej przygotowani do obsługi coraz większej liczby firm w San Antonio». Zależy nam również na tym, aby nadal budować długofalowe relacje z naszymi obecnymi klientami i zapewnić im indywidualną uwagę, którą poznali i oczekują».

Założona w 1950 roku firma Weaver zatrudnia około 450 pracowników i posiada biura w Austin, Dallas, Fort Worth, Houston, Midland, Odessie i San Antonio.

Weaver świadczy usługi ubezpieczeniowe, podatkowe i doradcze dla szerokiego grona klientów w całym Teksasie i poza nim. Firma obsługuje firmy z różnych branż, w tym duże krajowe i międzynarodowe korporacje, zarówno publiczne jak i prywatne. Oprócz usług atestacyjnych i podatkowych Weaver świadczy również następujące usługi:

  • Doradztwo dotyczące transakcji
  • Rachunkowość kryminalistyczna i wsparcie postępowań sądowych
  • Międzynarodowy
  • Podatek od nieruchomości
  • Podatek państwowy i lokalny
  • Planowanie zagospodarowania przestrzennego
  • Usługi przekazywania majątku

Dowiedz się więcej na stronie internetowej Weaver.