Więcej czasu dla Biz Deva (podczas gdy w rzeczywistości pracuje mniej)

przez Brett Owens

Jeśli jesteś jak większość zapracowanych księgowych, których znam, prawdopodobnie nie jesteś w stanie poświęcić tyle czasu na marketing swojej firmy i jak chcesz. Zamierzam podkreślić strategię, która może pomóc Ci osiągnąć znaczący efekt dźwigni, niezależnie od tego, ile czasu możesz poświęcić na rozwój nowego biznesu.

Rozwiązanie: Ty Zrób wszystko

Jaki rodzaj zarządzania czasem sugeruje, że nie możesz nic delegować ?!

To właściwa droga… z jednym bardzo ważnym haczykiem. Robisz wszystko tylko raz.

Zlecimy Ci stworzenie maszyny marketingowej, która będzie przechwytywała nowe tropy, śledziła je i przeprowadzała przez proces sprzedaży. Nasz cel: Zanim potencjalny klient będzie mógł z Tobą porozmawiać, będzie miał okazję zapoznać się z Twoimi referencjami, wiedzą i możliwościami pomocy.

Wygraj w Google przez «The Long Tail»

Znalezienie się na pierwszej stronie Google w rankingu «California CPA» byłoby niezwykle trudnym zadaniem. Uzyskanie rankingu dla dłuższych terminów wyszukiwania, takich jak «księgowy małej firmy Sacramento» jest nie tylko bardziej prawdopodobne, aby wygenerować rzeczywisty biznes dla Ciebie, ale również o rząd wielkości lub dwa łatwiejsze.

Badania wykazały, że osoby, które wpisują dłuższe frazy wyszukiwania, są również bliżej podjęcia rzeczywistej decyzji o zakupie – co ma sens, ponieważ oznacza, że już przeprowadziły swoje badania.

Łatwiej jest też klasyfikować się na dłuższy okres niż na krótki, ponieważ jest mniej konkurencji. W takich przypadkach nie musimy płacić wygórowanych opłat konsultantowi SEO w nadziei, że nasza strona zajmie wysoką pozycję. Wszystko, co musimy zrobić, to stworzyć jedną stronę z dobrą treścią, która będzie odpowiednia dla tematu, dla którego chcemy się znaleźć.

Moja ulubiona sztuczka to użycie do tego prostego bloga WordPress. Tytułuję post na podstawie tematu i szukanego hasła. Następnie zaczynam pisać.

Win the Review Sites

Oto jeszcze szybsze zwycięstwo marketingowe niż dobry post na blogu – strony recenzyjne.

Jest to dziedzina, na którą większość księgowych nadal nie poświęca wiele uwagi. Jeśli zwracasz na nie uwagę, możesz zrobić to bardzo dobrze.

Zacznij od Yelp – który na początku był miejscem, gdzie można znaleźć dobrą restaurację w pobliżu – i szybko stał się źródłem informacji o profesjonalnych dostawcach usług.

Wielu księgowych zostawia na stole strony z przeglądami. Po prostu zachęcaj swoich klientów, aby zostawili Ci recenzje na Yelp, a szybko znajdziesz się na szczycie rankingów w Twojej okolicy.

Google LOVES recenzuje strony, ponieważ dostarczają one bezstronne, obce treści. To kolejny sposób, aby wejść na stronę główną – i mieć klienta, zanim się z Tobą skontaktuje.

A Word on Social Media

Wykorzystanie mediów społecznościowych do pozyskiwania nowych klientów nie zostało jeszcze ustalone w sposób efektywny kosztowo i czasowo. Oczywiście setki tysięcy nowych klientów tylko czeka na znalezienie ich za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale sprawdzona, powtarzalna metodologia nie została jeszcze ustalona.

Jeśli jesteś martwy, aby spędzić trochę czasu na social media dla rozwoju biznesu, zrób mi przysługę i skoncentruj swoje wysiłki na LinkedIn. Z «Big 3» (Twitter, Facebook i LinkedIn), LinkedIn jest ulubionym medium społecznościowym dla dorosłych. I w rezultacie, konsekwentnie zajmuje najwyższe miejsce w rankingach marketerów.

Ustawienie autorespondera

«Gdybym tylko mógł sklonować siebie!» to popularny krzyk w naszym zawodzie. Wyobraźcie sobie cały ten rozwój biznesu, który moglibyście osiągnąć, gdyby było was dwóch!

Jeśli chodzi o dalszy marketing, mam kilka dobrych wiadomości do przekazania. Można rzeczywiście zrobić lepiej niż klonowanie siebie, jeśli chodzi o planowanie działań następczych e-mail.

Robisz to, ustawiając w swoim programie do e-mail marketingu sekwencję autoresponderów, która jest wiadomością e-mail lub serią wiadomości e-mail, które piszesz raz (i tylko raz – to jest klucz). Następnie planujesz wysyłanie e-maili automatycznie do nowych odbiorców na podstawie ustawionej przez Ciebie osi czasu – i są one wysyłane w kółko w Twoim imieniu, bez konieczności podnoszenia palca.

Na przykład, powiedz, że masz formularz «Kontakt» na swojej stronie internetowej. Prawdopodobnie starasz się odpowiadać na zapytania wysłane za pomocą tego formularza tak szybko, jak to możliwe.

Ale ponieważ formularz jest widoczny w Internecie, który jest otwarty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nie zawsze jest możliwe, aby Ty, lub Twój personel, wysłać natychmiastową odpowiedź.

Tak więc, skonfigurować autoresponder, aby wysłać e-mail z powrotem natychmiast od Ciebie, który zawiera podstawowe punkty swojej normalnej obserwacji prowadzić. Zaletą jest to, że Twój prospekt ma natychmiastowy e-mail z przydatnymi informacjami i Twoimi danymi kontaktowymi. Są one o jeden krok dalej w procesie wstępnej sprzedaży.

Wyciągnij kilka starych e-maili, które napisałeś jako punkt wyjścia. Mogą to być e-maile, które wysłałeś bezpośrednio do potencjalnego lub aktualnego klienta. Byłoby szkoda pozwolić, aby wiedza, którą się dzieliłeś od razu zanikała. Wrzućmy tę wiedzę do sekwencji autoresponderów.

Zalecane narzędzia dla początkujących

Do własnego e-mail marketingu i działań następczych używam produktu o nazwie Infusionsoft. Jest to najbardziej zaawansowany produkt na rynku e-mail marketingu.

Jeśli dopiero zaczynasz, polecam zajrzeć do MailChimp, który pozwala na podstawowe wiadomości uzupełniające. Łatwiej jest zacząć, ponieważ jest on przyjazny dla użytkownika.

Wreszcie, używamy narzędzia o nazwie LeadDyno do zarządzania naszymi działaniami marketingowymi online. Korzystając z LeadDyno, śledzimy każdy trop i klienta do oryginalnego źródła kliknięć, dzięki czemu wiemy, gdzie poświęcić nasze wysiłki i wydatki w przyszłości.

Start Now

Jak dobra książka referencyjna, te kroki nie muszą być podejmowane w kolejności chronologicznej. Zacznij już dziś i zacznij skalować swoje wysiłki na rzecz rozwoju firmy – poświęcając im jednocześnie mniej czasu!

Artykuły pokrewne:

  • Ustalić swoją obecność biznesową za pomocą sieci
  • Sprzedaj sen, nie dane

O autorze:

Brett Owens jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem Chrometa , dostawcy oprogramowania do zarządzania czasem w Sacramento w Kalifornii, który dokładnie rejestruje i raportuje sposób spędzania czasu. Wcześniej sprzedawany tylko społeczności prawniczej, Chrometa rozgałęzia się do perspektyw księgowych. Zyski obejmują możliwość odkrycia wcześniej nieudokumentowanego czasu rozliczeniowego, oszczędność czasu na uzgadnianiu rachunków i poprawę osobistej wydajności. Brett jest również blogerem i założycielem w ContraryInvesting . com , jak również stałym współpracownikiem dwóch wiodących portali mediów finansowych, SeekingAlpha . com i Minyanville . (miksiksag__14) (miksiksag__1)