Więcej z życia podatkowego Lindsay Lohan “Believe It or Not”.

przez Teresę Ambord

Nawet George Lucas nie potrafił stworzyć historii tak niewiarygodnej jak prawdziwe życie Lindsay Lohan. Dramat, autodestrukcyjne wybryki i dewastacja finansowa ciągną się i ciągną bez końca. Najnowsze wydarzenia to m.in. rachunek za luksusowy prezent podatkowy z sieci Bravo i wąska ucieczka z więzienia. . . .bardzo wąskie.

Spójrz na ostatnie kilka miesięcy, aż do ostatniego.

Pod koniec 2012 roku, z pomocą przyjaciela Charliego Sheena, spłaciła jeden z zastawów podatkowych przeciwko niej (za około $100,000). Pozostawił jej jeszcze jeden federalny zastaw na 133,000 dolarów i zepsutego przyjaciela. Charlie Sheen powiedział mediom, że Lohan nawet nie uznał tego prezentu, nie mówiąc już o podziękowaniach. Po tym, jak publicznie ją wydał, wysłała kwiaty i odręczny list.

Może zostawienie zbyt młodej gwiazdy w życiu pozostawiło Lohana w mentalności prawowitej, bo teraz… znowu się tym zajmuje.

Nie tak dawno temu reality show sieci Bravo Million Dollar Decorators dokonał zmiany w wynajmowanym przez nią domu, dając jej meble warte 250.000 dolarów. Producenci planowali również zapłacić za nią luksusowy podatek od darowizn, który może wynosić od 25 000 do 50 000 dolarów. Potem go spieprzyła. Lohan była obecna przy kręceniu pierwszego odcinka, ale kiedy nadszedł czas, aby zakończyć pracę kręcąc epizod odsłonowy, nie pokazała się.

Niesprecyzowane źródło powiedział dziennikarzom z tabloidu”, Bravo próbował odzyskać meble, ale Lindsay była o krok przed nimi i miał wszystko z domu wysłany do nieznanego miejsca przechowywania. Lindsay była z siebie bardzo zadowolona i chwaliła się przyjaciółmi, że może dostać to, co chce, bo jest celebrytką”. Niezawodność tego źródła jest nieznana, ale patrząc z szerszej perspektywy, nie brzmi to daleko idąco.

Lohan powiedział Bravo, że nie mogła wypełnić swojego obowiązku bycia na strzelaninie, ponieważ była w szpitalu, po wypadku samochodowym.

Nowy rok, Nowa klęska, Ta sama stara historia

Kończy pierwszy miesiąc 2013 roku kolejną próbą nie pojawienia się, kolejną wymówką i wąską ucieczką. Otrzymała nakaz stawienia się na obowiązkowej rozprawie sądowej w Południowej Kalifornii w związku z zarzutem naruszenia warunkowego zwolnienia z pracy (warunkowe zwolnienie z pracy dotyczy zarzutu kradzieży biżuterii w 2011 roku). Zamiast tego zdecydowała się zostać w Nowym Jorku, a na jej miejsce wysłała za pośrednictwem swojego nowego adwokata, Marka Hellera, notatkę lekarską. Heller przedstawił dokument medyczny stwierdzający, że Lohan była zbyt chora na poważną infekcję górnych dróg oddechowych, by polecieć do Kalifornii na spotkanie z sądem w środę, 30 stycznia.

Tego samego dnia szukała ulgi z powodów medycznych, została sfotografowana przez TMZ w Nowym Jorku. Drań! Przepraszam. Odmawiam. Po otrzymaniu rufowego ostrzeżenia z sądu o możliwości wydania nakazu, a następnie aresztowania, Lohan wskoczył do samolotu z opóźnionym lotem i wyznaczył datę sądu, ledwo co.

Reporterzy mówią, że sędzia Stephanie Sautner przywitała się z nią nieszczęśliwie: “Cieszę się, że czujesz się lepiej.”

Lohanowi udało się uniknąć więzienia, a kolejne przesłuchanie wyznaczono na 1 marca.

Trzymajcie się następnego rozdziału. Z Lindsay Lohan, następny rozdział jest zawsze bardziej niewiarygodny niż ten poprzedni.

Artykuły pokrewne:

  • Aktualizacja: IRS przejmuje aktywa Lindsay Lohan
  • Charlie Sheen to the Rescue for Lindsay Lohan
  • Czy IRS jest podły dla Lindsay Lohan?