Witamy na stronie New AccountingWEBWelcome to the New AccountingWeb

Z wielką przyjemnością przedstawiam nową stronę AccountingWEB, która ma na celu stworzenie prawdziwej społeczności wśród księgowych.

Wiele miesięcy pracy dzięki współpracy naszych zespołów z Wielkiej Brytanii i USA zaowocowało tym, co widzisz przed sobą, uzupełnionym o nową nawigację, łatwiejsze wyszukiwanie artykułów, odpowiedzi na pilne pytania oraz oczywiście dyskusje i debaty. Najbardziej oczywistym z nich jest oczywiście nasz nowy wygląd i atmosfera w połączeniu z żywym obrazem, bardziej wyrafinowanym paskiem nawigacyjnym i możliwością przesuwania kursora myszy, który pozwala na szybki dostęp do najbardziej aktualnych i istotnych dla danego tematu treści.

Ale podczas gdy wiele technologii i wzornictwa trafiło na nową stronę, nie było to całkowicie możliwe bez informacji zwrotnych od Was, naszych członków. Wyniki naszego kilkutygodniowego sondażu wśród czytelników odegrały ważną rolę w tym, co było najważniejsze dla strony, a my ogromnie dziękujemy za wasz udział. Co więcej, te opinie będą nadal kształtować kierunek naszej strony społeczności, ponieważ jest â przez i duże â napędzany przez Ciebie i będzie odzwierciedlać w treści i funkcji tutaj.

W naszym badaniu większość respondentów (75 procent) zdefiniowała się w przedziale od wyłącznego praktyka do firm zatrudniających nie więcej niż 12 pracowników. Stwierdziliśmy również, że wielu z nich (48 proc.) praktykuje księgowość od 10 lat lub mniej; boryka się z brakiem zrozumienia otoczenia konkurencyjnego (22 proc.), zwiększonymi kosztami prowadzenia firmy (20 proc.) oraz brakiem ogólnego wzrostu firmy (22 proc.).

Co ważniejsze, słyszymy Cię, gdy mówisz, że chcesz więcej najlepszych praktyk technologicznych (42 procent); więcej najlepszych praktyk specjalnie dla Twojej firmy (28 procent); więcej porad podatkowych (22 procent) i więcej studiów przypadku (20 procent). Redakcja będzie pracować nad tym, aby wszystkie te treści były dla Ciebie regularnie dostępne.

W końcu zdajemy sobie sprawę, że z każdą nową rzeczą jest oczekiwany okres przejściowy i wszystko wokół âgetting przyzwyczajony do niego” okres. Rozumiemy to i uprzejmie prosimy o poświęcenie czasu na prawdziwe zapoznanie się z nową stroną, ponieważ jesteśmy przekonani, że będzie ona dla Państwa użyteczna. Wiemy również, że jesteśmy tutaj, aby słuchać i jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany, pytania i sugestie, które możesz mieć. W końcu to jest Twoja witryna społecznościowa, więc kontynuujmy rozmowę.