Women CPAs to Host Virtual Accounting Conference in May

Second Annual Ultimate Accounting vCon odbędzie się w dniach 16-17 maja 2013 roku, w zaciszu własnych biur uczestników. W pełni wirtualny, oparty na chmurze Ultimate Accounting vCon (co jest skrótem od wirtualnej konferencji) jest dziełem Michelle Long i Sandi Smith Leyva, dwóch popularnych prelegentów z branży księgowej.

Michelle Long, CPA i właścicielka Long for Success, prowadzi grupę LinkedIn z ponad 25 tysiącami członków o nazwie Successful QuickBooks Consultants. Long jest popularnym mówcą i trenerem oraz autorem dwóch książek, w tym Successful QuickBooks Consulting.

Sandi Smith Leyva, CPA i właścicielka Sandra L. Leyva, Inc. prowadzi popularny program praktykowania – wzrost, Akcelerator Księgowy, gdzie jest znana ze swoich nauk na temat wyceny wartości i technik zarządzania «On Millionaire Time».

Tematyka konferencji obejmuje:

  • Ucieczka z godzinnej pułapki cenowej.
  • Obsługa lepkiej komunikacji z klientami.
  • Ocena i monetyzacja potrzeb księgowych klienta.
  • Uczenie się usług o wartości dodanej wykraczających poza zakres zgodności.
  • Zdobywanie umiejętności szacowania i wyceny.

Wszystkie sesje wypełnione są praktycznymi demami, studiami przypadków i listami kontrolnymi. Sponsorzy najwyższego szczebla to Xero, Personable i Bill.com.

Pierwszy Annual Ultimate Accounting vCon, który odbył się w listopadzie 2012 roku, był przytłaczającym sukcesem – 85 procent uczestników stwierdziło, że «gorąco poleci» konferencję. Ponad 350 uczestników i trzynastu wystawców, w tym Intuit, Intacct, Bill.com, Xero, ScanWriter, Cloud9 RealTime, Avalara i wiele innych, cieszyło się z webinarów, nagród, czatu, CPE i eksponatów – bez wydawania pieniędzy na hotel, opłaty za przeloty, posiłki, transport, a nawet pranie chemiczne.

Uczestnicy, często z wielu monitorów, komputerów, tabletów i smartfonów, uczestniczyli w dwunastu sesjach webinarnych, rozmowach w czacie, wystawach w halach wystawowych i wielu innych wydarzeniach w pełni wirtualnych. Kilku księgowych stwierdziło, że bardziej podoba im się ten format, ponieważ ich nieśmiałość nie działała na ich niekorzyść, jak w przypadku zwykłej konferencji ceglano-mortarskiej. Mogą być muchą na ścianie, wsłuchując się w każdą rozmowę i pochłaniając wiedzę uczestników, prelegentów i dostawców. Inni docenili transkrypty, dzięki którym vCon stał się dostępny dla księgowych z upośledzeniem słuchu.

Cena dla uczestników wynosi $199, z rabatami za wczesną rejestrację ptaków. Uczestnicy mogą zarobić do dwunastu godzin CPE. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Ultimate Accounting vCon.

Źródło: Ultimate Accounting vCon Press Release