Wyszukiwarka ścieżek Część 5 — A Recenzja

Program “AccountingWeb’s Practice Pathfinder” osiągnął w tym tygodniu swoją przedostatnią sesję z Martinem Bissettem, ujawniając strategię, w jaki sposób profesjonaliści mogą prognozować swoje nowe dochody z działalności gospodarczej w sposób ciągły.

Dokładniej mówiąc, Martin naszkicował:

  • Argumentem przemawiającym za tym, by mieć nowy potencjał biznesowy w sytuacji, gdy tak wiele firm opiera się na zewnętrznych rekomendantach w zakresie rozwoju.
  • Siedem alejek, z których pochodzą wszystkie nowe biznesy.
  • Jak zbudować nowy rurociąg biznesowy.
  • Ujawniono również podstawowy system ACCOUNTS™ do przewidywania i ustalania priorytetów dla Twoich najlepszych potencjalnych klientów.

Następnie Martin zebrał wszystkie elementy razem, aby pokazać, jak proste, ale potężne mogą być strategie wzrostu opłat. Grupa Pathfinder została poproszona o śledzenie kroków, które doprowadziły do ujawnienia ponad stu tysięcy dolarów nowych możliwości biznesowych identyfikowanych po nazwie.

Ponieważ sesja się zakończyła, jedno z pytań ankietowych dotyczyło tego, która z czterech wcześniejszych sesji została uznana przez grupę Pathfinder za najbardziej wartościową, 67% respondentów wybrało sesję “Sposób myślenia”.

Uwidoczniło to, jak duża jest presja związana z opłatami, pod którą znajdują się przedsiębiorstwa, wynika zarówno z własnego niedoceniania ich wiedzy specjalistycznej, jak i z zewnętrznych sił rynkowych, takich jak zwiększona konkurencja.

Sesja 6 poświęcona będzie analizie najważniejszej kwestii, jaką jest ustalanie cen w celu osiągnięcia maksymalnego zysku oraz tego, na ile skuteczne ustalanie cen oparte jest na silnej samoocenie.

Wejście do programu “Practice Pathfinder 2017” jest już zamknięte. Martin pojawi się w QB Connect w San Jose na finałowej sesji specjalnej. Wiosną ponownie otworzymy program naboru na 2018 rok.