Xero ulepsza funkcje listy płac i inwentaryzacjiXero ulepsza funkcje listy płac i inwentaryzacji

Xero rozszerzyło swoje wsparcie płacowe dla firm z USA, a także narzędzia do zarządzania zapasami.

Oprócz Kalifornii, Kolorado, Florydy, Indiany, Maryland, New Jersey, Nowego Jorku, Tennessee, Teksasu, Utah i Wirginii, Xero oferuje teraz rozwiązania w zakresie płac w Nevadzie i Illinois. Klienci Xero w każdym z tych trzynastu stanów, którzy zatrudniają mniej niż pięciu pracowników, otrzymują wsparcie płacowe bez dodatkowych opłat. W najbliższej przyszłości zespół Xero Payroll skupi się na wdrażaniu rozwiązań i wsparciu dla Alaski, Hawajów, New Hampshire, Północnej Karoliny, Waszyngtonu i Wyoming.

Pracodawcy mogą płacić swoim pracownikom za pomocą Xero, a usługa jest zawarta w miesięcznym abonamencie Xero dla firm zatrudniających pięciu lub mniej pracowników. Pracodawcy mogą zakładać bezpośrednie depozyty lub czeki natychmiastowe, a nawet oferować pracownikom możliwość tworzenia arkuszy czasu pracy bez dodatkowych kosztów.

Jeśli chodzi o rozszerzone wiadomości o stanie magazynowym, Xero oferuje teraz sprzedawcom detalicznym nowy raport o stanie magazynowym artykułów, który w czasie rzeczywistym umożliwia użytkownikom szybkie przeglądanie ilości i wartości ich zapasów oraz odpowiednie zamawianie nowych produktów. Raport ten pozwala również na zliczanie stanów magazynowych, zapewnia ścieżkę audytu stanu zapasów i uzgadnianie zapisów w księdze aktywów pod względem wartości w danym dniu. Raport będzie zawierał stany magazynowe, które nie zmieniły się w ciągu miesiąca, wartość każdego produktu oraz łączną wartość zapasów.

Księgowi mogą również wykorzystać raport do uzgadniania ksiąg rachunkowych firmy i pomagać właścicielom firm w aktualizowaniu ich zapasów.

âNasz nacisk na rozwój i doskonalenie funkcji tworzących wartość dodaną, takich jak śledzenie płac i zapasów, jest bardzo ważny dla naszych klientów i dla nas tutaj, w Xero,â” powiedział Russ Fujioka, amerykański prezydent Xero w swoim oświadczeniu. Jako rozwiązanie oparte na chmurze zyskujemy dziś wgląd, który pomaga nam kształtować nasz produkt i przekłada się na wartość dla naszych klientów, gdy pomagamy im przygotować się na ich przyszłość.â”