Zarządzanie wirtualne w perspektywie średnioterminowej

Praca na odległość to coś, czym wielu księgowych mogło się zajmować przez lata, dzięki technologii, ale nigdy nie musiało się zajmować w stu procentach. Epidemia COVID-19 zmieniła to wszystko.

Dziś firmy i przedsiębiorstwa wszelkiego rodzaju musiały szybko poruszać się w pracy z dala od swoich codziennych biur. Ale to tylko połowa bitwy, ponieważ praca zdalna może stać się rzeczywistością w najbliższej przyszłości. Jak więc poruszać się po wszystkim, począwszy od utrzymania morale pracowników (i własnego) i pracy w toku, aż po kontakt z klientem i posiadanie odpowiedniej technologii, aby być wydajnym i odnoszącym sukcesy? Chcielibyśmy pomóc.

AccountingWEB współpracuje z Universal Accounting Center, pomaturalną organizacją szkoleniową w zakresie rachunkowości, księgowości i przygotowania podatkowego, aby zaprezentować Zarządzanie wirtualne w średnim okresie – 1-godzinny webinar eligable dla kredytu CPE, który da Ci wskazówki dotyczące najlepszych praktyk i pewność siebie, której potrzebujesz, aby przenieść się na odległość. Będzie to również okazja do zadawania konkretnych pytań trenerowi i prezesowi Universal Accounting Center Rogerowi Knechtowi i Robynowi Monsowi, certyfikowanemu dożywotniemu trenerowi i właścicielowi zdalnego biznesu.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to czas pełen wyzwań dla Ciebie i Twoich klientów. Uzyskanie praktycznych, przydatnych wskazówek i odpowiedzi na pytania dotyczące przejścia przez co najmniej kilka kolejnych miesięcy lub dłużej pracy zdalnej jest krokiem, który wszyscy możecie podjąć, aby być produktywni.

Webinar odbywa się 8 kwietnia o 14:00 EDT. Mamy nadzieję, że możecie do nas dołączyć.

Zarejestruj się tutaj