Zespoły KPMG z Fundacją Akademia Narodowa wzmacniające szkolną edukację księgową w szkołach średnich

Fundacja Akademii Narodowej (NAF) połączyła siły z firmą KPMG LLP z Wielkiej Czwórki oraz Fundacją KPMG w celu wzmocnienia edukacji w zakresie rachunkowości w szkołach średnich w swoich Akademiach Finansów (AOF) w całym kraju.

Dzięki tej współpracy, Fundacja KPMG wniesie znaczący wkład pieniężny do NAF na przestrzeni lat, a KPMG LLP będzie współpracować z NAF nad ich programem nauczania rachunkowości. KPMG poprowadzi i będzie wspierał NAF w prowadzeniu kursów rachunkowości, aby zapewnić ich przydatność w branży, w tym rozwój zawodowy nauczycieli, którzy będą wdrażać program. Pracownicy KPMG będą również przekazywać swoją wiedzę bezpośrednio studentom poprzez praktykę zawodową, taką jak staże typu job shadowing, kpiące rozmowy kwalifikacyjne, przemówienia gościnne oraz recenzje CV/portfolio.

NAF, założona w 1982 roku, posiada cztery rodzaje akademii: finansową, informatyczną, hotelarsko-turystyczną i inżynieryjną. Akademie finansowe łączą uczniów szkół średnich w 243 miejscach w całym kraju ze światem usług finansowych, oferując program nauczania obejmujący bankowość i kredyt, planowanie finansowe, finanse międzynarodowe, papiery wartościowe, ubezpieczenia, rachunkowość i ekonomię.

“Nieustannie staramy się współpracować z organizacjami, które mogą nam pomóc w rozwoju naszych programów i jesteśmy bardzo zadowoleni, że KPMG przejmuje tę kluczową rolę”, powiedział JD Hoye, Prezes NAF. “Z pewnością jesteśmy chętni, aby KPMG oceniło i ulepszyło nasz program nauczania rachunkowości oraz pomogło nam przygotować studentów do osiągnięcia sukcesu na studiach i w ich karierze zawodowej”.

John Veihmeyer, Prezes i Dyrektor Generalny KPMG, powiedział: “Programy takie jak NAF i jego Akademie Finansowe działają dziś, aby pomóc nam uzupełnić braki w gotowości pracowników na jutro, które są najbardziej widoczne wśród młodzieży dorastającej w społecznościach o niskich dochodach i niezasłużonych”.

“Naszym zamiarem jest zbudowanie efektywnego programu nauczania rachunkowości i w tym celu pozyskamy wsparcie od kilku profesorów uniwersyteckich”, dodał.”Profesorowie, którzy będą z nami współpracować, są członkami projektu doktoranckiego, który został zapoczątkowany przez Fundację KPMG w 1994 roku w celu zwiększenia reprezentacji mniejszości wśród profesorów szkół biznesu.Projekt przyczynił się do ponad trzykrotnego zwiększenia liczby wydziałów mniejszościowych w biznesie”.

Kathy Hannan, krajowy partner zarządzający KPMG w zakresie różnorodności i odpowiedzialności korporacyjnej, powiedziała, że KPMG zapoznała się z Academies of Finance w Nowym Jorku, co pozytywnie wpłynęło na decyzję firmy o dokonaniu głębszej inwestycji w NAF.Największe nowojorskie biuro KPMG jest związane z akademiami NAF od 1992 roku, służąc w radach doradczych akademii i zapewniając wykładowców, staże typu job shadowing oraz płatne praktyki dla studentów.

“Nasi partnerzy i profesjonaliści, obsługujący nasze 80 biur w całym kraju, cieszą się na współpracę z Akademiami Finansów, aby pomóc im w budowaniu pewności siebie i zwiększeniu ich umiejętności”, powiedziała.”Kiedy myślimy o zrównoważeniu talentów, zdajemy sobie sprawę, że uczniowie naprawdę zaczynają oceniać karierę na poziomie szkoły średniej, dlatego bardzo ważne jest, aby nasz zawód pokazywał i oświecał uczniów na czym polega kariera w księgowości.Zapewni to długofalowe korzyści dla tego zawodu i szerszego rynku biznesowego.Jesteśmy podekscytowani, że to zrobimy.”

Pozycje pokrewne:

  • Fundacja KPMG przyznaje stypendia w wysokości 470.000 USD
  • Potrzebna pomoc: Doktorat z rachunkowości