Znakowskaz patrolujący część 1 – A Recenzja

Program AccountingWeb’s Practice Pathfinder został wczoraj otwarty przez Globalnego Wydawcę Andy’ego Northa, który powitał na sesji zróżnicowaną publiczność z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady i RPA.

Andy nakreślił, że celem programu poszukiwawczego jest znalezienie rozwiązania dla firm, które nie czują się włączone do “szybkich zmian”, które zalewają zawód.

Treści te, nakreślone przez Andy’ego, były dla praktyki, która szukała stałych, stopniowych zmian i wzrostu w swoich firmach i szukała jasnego strategicznego kierunku w swojej przyszłości.

Martin Bissett został przedstawiony jako “Pathfinder”, aby to osiągnąć i w ciągu następnych 55 minut, Martin rzucił wyzwanie publiczności, aby rozpoznać, co ich sposób myślenia dyktuje im w biznesie.

Martin pytał:

  • Dlaczego byli w biznesie jako księgowy lub księgowy.
  • Czy naprawdę wierzyli, że mogą zaoferować znaczną wartość dla swojego klienta.
  • Jakie były ich główne wyzwania w zakresie praktycznego wzrostu i wzrostu zdolności produkcyjnych
  • ?

  • Czy ich poziom opłat wzrastał czy spadał i jakie były czynniki rynkowe stojące za tymi trendami.

Stamtąd Martin rozwinął sesję z silną interakcją z grupą w kierunku nowego pytania:

“Jeśli zatrudnianie i zatrzymywanie ludzi jest kwestią stałą, czy kiedykolwiek będziemy w stanie rozwijać nasze firmy?” Odpowiedź była prosta: “Tak!”

Martin wskazał, że poza kwestiami zasobów ludzkich, trzy czynniki decydujące o kwestii zdolności produkcyjnych są następujące:

1. Technologia

2. Outsourcing

3. DLI

DLI stał się “zmniejszenie intensywności pracy”, jak Martin zasugerował, że firmy rozważają przejście od sprzedaży usług i czas potrzebny na dostarczenie ich w zamian za pieniądze, poprzez sprzedaż tego, co wiesz, jakie wyniki i wyniki, które zapewnia klientowi, w zamian za pieniądze.

Martin przedstawił również 4 czynniki “determinujące”, które należy ocenić w celu zwiększenia zdolności produkcyjnych, w tym krótkoterminowe bodźce i długoterminowe zmiany strategiczne.

To, jak powiedział Martin, wyznaczyło sposób myślenia i praktyczną rzeczywistość, aby uczestnicy zaczęli wytyczać swoją drogę do dobrobytu w przyszłości.

Sesja 2 odbędzie się we wtorek 19 września i będzie poświęcona trwającej kwestii technologii, ponieważ Martin bada, w jaki sposób skłonić klientów do przyjęcia i zintegrowania technologii, którą każda firma preferuje. Wciąż można zarejestrować się do tej serii webinarów, wziąć udział w pozostałych pięciu webinarach i ubiegać się o kredyty CPE dla nich. Wersja pierwszego webinaru na żądanie zostanie przesłana e-mailem po rejestracji i choć nie można ubiegać się o kredyty CPE, to jednak można z niej wyciągnąć cenne wnioski.

Dowiedz się więcej o programie Training Pathfinder i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!